Haberler
2024 KONYA RUKİYE MEHMET AKIŞ AİHL BAŞVURU
19/02/2024 00:54:00 - Admin - Muh... 2024 KONYA RUKİYE MEHMET AKIŞ AİHL BAŞVURU

Bireysel başvurunun nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız...

Sınav Giriş Belgesinin nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız...

ÖNEMLİ: Bu başvuru yalnızca bireysel başvuruya açık olup ilkokullar sisteme kurum başvurusu yapmayacaktır. Öğrenciler ilkokul müdürlüklerine giderek bireysel başvurularını "Anasayfadaki Bireysel Başvuru" bölümünden yaptırabilirler. Daha önce Konya'daki farklı bir projeye başvurmuş olan adayların bu okul için tekrar başvuru yapmış olmaları gerekmektedir.

2024 Rukiye Mehmet Akış Fen ve Teknoloji AİHL Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi ön başvuruları 19 Şubat 2024 Pazartesi günü başlayacaktır. 

 

Lütfen aşağıdaki açıklamaları dikkatli okuyarak başvurunuzu yapınız…

- Başvurmak istediğiniz proje bireysel başvuru almaktadır. Bunun için Anasayfadaki “Bireysel Başvuru” bölümünden sırasıyla il, ilçe ve okul menülerinden başvuru yapacağınız projeyi seçmeniz gerekmektedir.

Bireysel başvurunun nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız...

- Başvuru sırasında oluşturacağınız şifrenizi unutmayınız. Giriş belgeniz yayınlandığında T.C. Kimlik numaranız ve bu şifrenizle sisteme girip giriş belgenizi almanız gerekmektedir. Giriş belgesi edinmek sizin sorumluluğunuzdadır.

- @hotmail.com uzantılı mail adreslerinde zaman zaman iletişim sorunu yaşanmaktadır. Bu nedenle başvuru işlemlerinde @gmail.com uzantılı mail adresi tercih ediniz.

- Onay ve şifre mailleri mail adreslerinin SPAM (Gereksiz) klasörüne düşebilmektedir. Onay veya şifre değiştirme işlemi yapıldığında SPAM klasörünün kontrol edilmesi rica olunur.

- Başvurduğunuz projenin sınav giriş belgeleri yayınlandığında belgenizi nasıl alacağınız görmek için tıklayınız…

 

Sınavla ilgili broşür, proje takvimi ve uygulama esasları hakkında aşağıdaki linklerden bilgi edinebilirsiniz.

2024 Konya Rukiye Mehmet Akış Fen ve Teknoloji AİHL Hafıziho afiş ve broşür için tıklayınız...